2. KROK k bezpečné domácnosti

Chytrý zámek LINUS YALE

Udělejte své dveře chytřejšími díky bezklíčovému zámku, který vám zajistí bezpečí a zjednoduší život. Elegantní design v kombinaci s nejmodernější technologií. Linus® chytrý zámek je bezpečný zámek, který vám umožní zamknout a odemknout dveře – ať už jste kdekoli.
 
Získejte přístup bez klíče, podívejte se, kdo a kdy přichází, udělejte hostům virtuální klíče a zkontrolujte, zda jsou dveře otevřené nebo zavřené. Užijte si klid, chráněný nejnovější technologií Yale Smart Lock s 180letou zkušeností v oblasti zabezpečení. Můžete využívat bezklíčového vstupu, kontrolovat, kdo přichází a kdy, poskytovat virtuální klíče pro hosty a kontrolovat, zda jsou dveře otevřené či zavřené.

Jak Vám ulehčí život chytrý zámek Linus YALE ?

logo alexa
logo google home

Vzdálené odemykání dveří Airbnb hostům

Linus chytrý zámek je skvělým pomocníkem pro všechny provozovatele služby Airbnb. Pošlete svým hostům virtuálních klíčů, díky kterým otevřou dveře vaší nemovitosti zcela bez vaší přítomnosti. Nepotřebujete předávat klíč. Vše vyřeší mobilní aplikace Yale Access. Pokud nechcete své hosty zatěžovat instalací aplikaci Yale Acces je možné vyžít inteligentní klávesnici umístěnou na/u vašich dveří. Kód  pro otevření dveří pošlete hostům emailem, smskou, přes sociální sítě nebo přímo v Airbnb.

Optimalizujte správu svých krátkodobých pronájmů pomocí chytrého zámku Yale Linus® Smart Lock a softwarového řešení Operto! Dovolená může být pro správce a majitele nemovitostí poměrně stresujícím obdobím, neboť musí mimo jiné zajišťovat i přihlašování a odhlašování hostů nebo pracovníků provádějících údržbu či úklidů.

Majitelé ubytovacích zámek Linus zbožňují. PROČ ?

Zapomeňte na schovávání klíčů pod květináčem nebo za kameny na zahradě. Linus® z vás udělá nejlepšího hostitele, abyste kdykoli mohli přijmout každého hosta.

NEBO POKRAČOVAT NA DALŠÍ PŘEDNOSTI CHYTRÉHO ZÁMKU.

Přednosti chytrého zámku Linus® Smart Lock

Motorizovaný zámek Linus Smart nabízí vysokou úroveň bezpečnosti, nejlepší ve své třídě a širokou škálu jedinečných funkcí.

DoorSense™

Zámky Linus Smart mají DoorSense ™, senzor, který vám řekne, že jsou vaše dveře bezpečně zavřené. Už žádné zpáteční cesty domů ani prosby sousedů o kontrolu vašich dveří.

Šifrování

Chytrý zámek Linus® používá pro vaše data šifrování technologie Bluetooth Low Energy (BLE) i šifrování AES a TLS, které odpovídá šifrování na úrovni bank.

Ověřování

Účet Yale Access je chráněn dvouúrovňovým ověřením, což znamená, že uživatelé budou muset ověřit svou totožnost buď e-mailem, nebo telefonním číslem.

linus zařízení

Inteligentní upozornění

Pokud se něco změní se stavem vašich dveří, budete o tom hned vědět. Nastavte inteligentní upozornění tak, aby vás upozornila, když někdo přijde a kdy. Yale vás bude vždy informovat a řekne vám, zda jsou vaše dveře pootevřené, zamčené a odemknuté.

Monitoring aktivity

Díky odesílaným informacím o aktivitě 24/7 můžete neustále kontrolovat, kdo přichází a kdy – i když nejste přímo na místě. Budete mít informace o každém příchodu vašich hostů, kdy vaše děti dorazily domů nebo zda byla dodána vaše zásilka.

Ztráta telefonu

Pokud svůj telefon ztratíte, můžete svůj účet Yale Access i všechny virtuální klíče kdykoliv deaktivovat. 

Instalace je hračka ..

Pasuje na všechny typy a rozměry cyl. vložek
s prostupovou vložkou

Chytrý zámek Linus® se snadno namontuje na současnou vložku zámku na vnitřní straně vašich vchodových dveří, takže si můžete ponechat své původní klíče a dále je používat. Vaše vchodové dveře budou zvnějšku vypadat stejně jako předtím – bez jakéhokoliv náznaku chytrých technologií.

Nepotřebujete speciální linus vložku ...
Kompatibilní s námi doporučovanou cylindrickou vložkou MTL300
Informace před zakoupením Linus zámku
Instalace chytrého zámku na cyl. vložku dveří

NEBO POKRAČOVAT NA ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK
PRO KOMPLEXNÍ ZABEZPEČENÍ DOMÁCNOSTI

Chytrý zámek ovládaný přes Bluetooth a WiFi

linus ve dvou barvách
Dvě barvy, které ladí s vašimi dveřmi!

Chytrý zámek ovládaný přes Bluetooth a WiFi, kompatibilní s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, aplikace na Android a iOS v češtině. Užijete si naprostou pohodu a klid s vědomím, že vás chrání nejnovější chytrý zámek společnosti Yale, která má přes 180 let zkušeností v oblasti zabezpečení.

Oceňovaný desing
Kompatibilní s všemi nejpoužívanějšími domácími chytrými systémy

Na iPhonu, Apple Watch, Apple TV, Apple HomePodu nebo jakémkoli dalším zařízení Apple můžete požádat Siri, ať zamkne nebo odemkne dveře. 

Podpora Apple HomeKit umožňuje ovládat dveře a nastavovat osvětlení pomocí aplikace Apple Home.

Prostřednictvím zařízení kompatibilních s Echo a Alexou odemkněte dveře (pomocí PINu), bezpečně je zamkněte a nebo si kdykoli zkontrolujte stav Smart Locku.

* Je nutné mít Yale Connect Wi-Fi Bridge.

logo alexa

Prostřednictvím reproduktoru Google Home nebo aplikace v chytrém telefonu máte všechno pod kontrolou. Zamkněte dveře hlasem*, zkontrolujte stav dveří a nechte Linus® chytrý zámek komunikovat s dalšími chytrými zařízeními. Když odejdete, dveře se automaticky zamknou, zhasnou světla a aktivuje se alarm.

* Je nutné mít Yale Connect Wi-Fi Bridge.

logo google home
Kompatibilní s osvětlením PHILIPS hue

Díky chytrému zámku Linus a Yale Connect Wi-Fi Bridge budete mít doma při návratu rozsvíceno a při odchodu nemusíte myslet na zhasínání. Vytvořte si osvětlení podle situace. Světla Philips Hue můžete nastavit tak, aby se rozsvěcela nebo zhasínala podle toho, jestli zámek Yale odemknete nebo zamknete vy sami nebo vaši vybraní hosté.

Naprostá kontrola z vaší dlaně

Dny zoufalého prohledávání proslulé černé díry, tj. vaší kabelky, jsou pryč. Díky chytrému zámku Linus® je nyní vaším klíčem váš chytrý telefon nebo hodinky Apple Watch. Stačí se jen přiblížit – a vítejte doma.

Intuitivní aplikace Yale Access pro vaše zařízení se systémem Android nebo iOS vám umožní spravovat vstup do vašeho domova na dálku.* Sdílejte přístup s lidmi, kterým důvěřujete, sledujte jejich aktivitu a dostávejte oznámení o tom, co se děje za vašimi dveřmi. 

*Požadován Wi-Fi bridge Yale Connect. 

mobilní aplikace v mobilu
Mobilní aplikace YALE access
LOGO APPLE STORE
Aplikace pro Iphone ke stažení zde
LOGO GOOGLE PLAY
Aplikace pro Android ke stažení zde

NEBO POKRAČOVAT NA ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK
PRO KOMPLEXNÍ ZABEZPEČENÍ DOMÁCNOSTI

MÁTE DOTAZ?

Vyplňte prosím formulář a my se Vám co nejdříve ozveme.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.