1. KROK k bezpečné domácnosti

Bezpečnostní zámek do dveří

Výměna zámku do dveří (cylindrické vložky) je něco, co většina lidí nikdy nebere vážně. Jediným okamžikem pro výměnu zámků je podle nich pokus o vloupání do domu či ztráta klíče. V jiném případě si počkají, až jsou zámky zcela zanesené, rezavé a přestanou správně fungovat. Až poté se rozhodnou pro výměnu zámku nebo cylindrické vložky. Pravidelná obměna a investice do kvalitního bezpečnostního zámku vám však ulehčí život o spoustu starostí v budoucnu.

Přehrát video

Proč si pořídit bezpečnostní zámek, nebo-li cylindrickou vložku od nás?

Přehrát video

MTL™300 to nejlepší z 3. bezpečnostní třídy

V podobě MTL™300 získáte za příznivou cenu patentovaný zámkový systém s vysokou mírou zabezpečení, který byl vyvinut předním světovým výrobcem. MUL T LOCK patří pod společnost ASSA ABLOY, která také vlastní v česku více známé zámky FAB (fabky).
POKROČILÁ OCHRANA PROTI KOPÍROVÁNÍ KLÍČE
EKONOMICKÉ ŘEŠENÍ S VYSOKOU MÍROU ZABEZPEČENÍ
VYSOKÁ MÍRA BEZPEČNOSTI, VYSOKÉ STANDARDY
FLEXIBILNÍ SYSTÉM PRO BYTY, DOMY A MALÉ AŽ STŘEDNÍ PODNIKY
MTL™300 JE ROBUSTNÍ, PATENTOVANÁ CYLINDRICKÁ VLOŽKA, KTERÉ MŮŽETE VĚŘIT

Vysoké míry ochrany proti duplikování je dosaženo kombinovaným využitím patentovaného klíče s jedinečnou magnetickou kartou. Pro MTL™300 si můžete u nás nechat bezpečně zhotovit libovolné množství dalších klíčů. Jsme autorizované zámečnictví Mul-T-Lock.

Odolává všem formám útoku na cylindrickou vložku

Systém MTL™300 je založen na kombinaci stávajících a v praxi osvědčených technologií teleskopického stavítka a řadového uspořádání pevných stavítek. Odolává planžetování, odvrtání, bumpingu a dalším technikám používaným k nelegálnímu překonání zámku. Data o kódu vložky jsou elektronicky zapsána i na magnetickém proužku karty což zamezuje neoprávněnému kopírování klíče.

k MTL™300
DOPORUČUJEME VÝHODNÝ BALÍČEK
komplexního zabezpečení domácnosti

MÁTE DOTAZ?

Vyplňte prosím formulář a my se Vám co nejdříve ozveme.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.