Připravíme a namontujeme na míru pro Vás:

Mechanický uzamykací systém EVVA

Bezpečnostní cylindrické vložky EVVA FPS jsou díky svým vlastnostem a četným provedením ideální pro vytvoření uzamykacího systému. Oprávnění k přístupu do místností, podlaží, skříní, vitrín i oprávnění k aktivaci závor nebo jiných elektronických zařízení lze přehledně strukturovat. Obsluha bude pohodlnější a řízení přístupu bezpečnější.

Proč potřebujete uzamykací systém ?

Příklad uzamykacího systému pro bytový komplex

U tohoto uzamykacího systému mohou nájemníci uzamykat vlastní dveře, vchodové dveře a společné prostory. Pro technické místnosti existuje vlastní klíč. Pro bytové cylindrické vložky jsou v uzamykacím systému naplánovány rezervy. Ztracený vlastní klíč (ES) lze nahradit novým vlastním klíčem, kterým bude opět moci odemykat všechny centrální cylindrické vložky a všechny centrální cylindrické vložky od společných prostor.

Struktura uzamykacího systému

Příklad uzamykacího systému pro firemní budovy

Firmy rády ocení ucelený systém správy budovy. Často je třeba chránit firemní data, vývojové centra a podobně kriticky náchylné prostory na únik informací. Před zaměstnanci a návštěvníky, kteří nemají dostatečné prověření, je tak skvělou ochranou tento uzamykací systém. Máte tak vše pod kontrolou.
V jednoduše strukturovaných uzamykacích systémech s generálním klíčem, např. firemní budovy, mohou zaměstnanci uzamknout pouze své dveře, skříně atd., zatímco vedoucí pracovník může pomocí generálního klíče (GHS) uzamknout vše.

Struktura uzamykacího systému

Uzamykací systémy od profesionálů

Uzamykací systém určuje, kdo má kam přístup. Společnost EVVA, se kterou SVĚT ZÁMKŮ spolupracuje, má nejen rozsáhlé know-how uzamykacích systémů, ale hlavně výkonné a robustní uzamykací systémy vysoké kvality.

EVVA FPS
sortiment a použití

EVVA FPS sortiment a použití

Systém FPS nabízí jednoduché, spolehlivé a komfortní zabezpečení. Systém FPS lze použít také v menších a jednoduše strukturovaných uzamykacích systémech. Proč zvolit uzamykací systém? Protože k otevření všech dveří – vchodových, bytových, sklepních nebo například dvířek poštovní schránky – vám postačí jediný klíč. Klíč FPS je k dostání také v designovém provedení v několika různých barvách pro lepší orientaci v systému.

Skvělá volba pro mechanický uzamykací systém firem a bytových domů.

FPS je pružinový stavítkový systém s 5 nebo 6 aktivními pružinovými detekčními prvky. Znaky určující oprávnění klíče FPS jsou kontrolovány v bezpečnostní cylindrické vložce, a to na dvou bezpečnostních úrovních: pomocí patentovaného systému profilů klíče a pomocí masivních přidržovacích prvků. Cylindrická vložka FPS se vyrábí v kompaktním konstrukčním provedení.
Jeden klíč od všech dveří
Systém s příznivou cenou pro jednoduché zajištění bezpečnosti
Platnost patentu do roku 2026
VYSOKÁ MÍRA BEZPEČNOSTI, VYSOKÉ STANDARDY
Pro jednoduše strukturované uzamykací systémy
Design odolný proti opotřebení
Profitujte z bezpečnostních prvků

Spolehlivé technologie začleněné v cylindrické vložce FPS poskytují trvalou ochranu proti nelegálním způsobům otevírání.

Ochrana proti vyplanžetování a vyhmatání

Cylindrická vložka FPS se speciálně tvarovanými volnými blokovacími stavítky zajišťuje ochranu proti vyplanžetování a vyhmatání.

Ochrana proti odvrtání

Jako sériová ochrana proti odvrtání a navrtání působí tvrzené ocelové prvky.

Klíč FPS

Klíč FPS je silný alpakový klíč, který se vyznačuje patentovaným, vícenásobně se překrývajícím profilem. Díky tomu je odolný proti opotřebení a má dlouhou životnost. Příčně se protínající profilové prvky přispívají k dalšímu zvýšení bezpečnosti a omezují nebezpečí neoprávněného kopírování klíče.

 
Ochrana ze všech stran

Kopie klíčů, kopie cylindrických vložek a uzamykací plány jsou k dispozici u autorizovaných partnerů EVVA pouze po předložení odpovídajícího dokladu. V tomto případě bezpečnostní karty EVVA.

EVVA inovativní rakouský výrobce již 100 let

Důvěřujte rodinné firmě, jejíž výzkum, vývoj a výroba je již 100 let orientována na řešení a se svými partnery jedná vždy s úctou. EVVA – celoevropský lídr v oblasti mechanických a elektronických přístupových systémů!

Společnost EVVA je jedním z mála výrobců, kteří vyvíjejí a vyrábějí elektronické a mechanické systémy ve Vídni a kombinují je po celém světě v uzamykacích systémech podle potřeb zákazníků.

Nechte si spočítat cenu uzamykacího systému přímo pro vaše potřeby.

Stačí vyplnit nezávazný formulář níže..

Požadujete konkrétní technické řešení nebo preferujete poměr cena/výkon?

- uzamykací systém obvykle zahrnuje klíč (hlavní, generální, vlastní), cylindrické vložky, visací a průmyslové zámky

Nevíte si rady?